Zápisky

MŮJ MALÝ BÉBEL

Dneska slaví 85 let moje láska. Zatímco Rumcajs se mi přestal líbit tak v pěti letech, Lambert coby Tarzan byla chvilková záležitost, Cruise nechápu doteď, Belmonda jsem prvně viděla jako Zvíře a bezmezně a navždy se zamilovala (nejspíš jako každý).

Lolek spadl do potoka. Minulou neděli. Asi jak bylo krásně, nedalo mu to, a když si hrál s klukama v lese, žuchl tam. Byl celej mokrej. A to má potok tak třicet čísel. Převzala jsem si ho o pár hodin později, suchýho a ve vypůjčenym oblečení.

O čtyři dny později
Ve čtvrtek skákal s jinejma kumpánama z hráze na stavidlo. Prý se mu to povedlo tak stokrát i s natáčením (grrr). Jenže. Pak přišla holka, chtěl jí to ukázat a hodil záda. Nevim, jestli tam ten šutr byl nebo si ho ten můj malej pábitel vybájil, ale scénář se opakoval. Byl durch a vyzvedla jsem si ho o pár hodin později v cizích hadrech. Na druhý den volal plačíc ze školy, že ho ten kotník a záda vážně moc bolej. Evžen s ním strávil tři hodiny na pohotovosti, Lolka dvakrát ozářili a šlo se dom. Měl být dva týdny v klidu.

O dva dny později
V sobotu šli prý s kámošem způsobně a klidně! po lese a OMYLEM (jak mi napsala kamarádka) spadli do potoka. Zas byl jak vodník a mě už se plete, jestli tepláky s proužkem patří Radkovi nebo Kájovi, a komu mám vrátit ponožky a komu slipy?

O dva dny později
Dneska přelejzal plot. Pro kopačák. Namísto milionům chvilek na Václaváku jsme věnovali 45 minut pohotovosti. Seděli jsme na tom samym místě, co před třemi dny a obdrželi i stejný pořadový číslo 772, což je neuvěřitelný tak, že mi to sem stojí za to zaznamenat. Lolek odešel o berlích, se zmasenou holení a třemi stehy navrch.

Miluju tyhle rozkošný a pohybově nadaný rošťáky bez pudu sebezáchovy. S šibalskym úsměvem a účesem vstanu a jdu. Jenže mít takovýho malýho Bébela doma a být mu matkou, je fakt vo nervy!

Jdu si radši číst. Belmondovy vzpomínky, kterejma jsem si udělala radost. Doufám, že to bude nejen dobrý, ale že se tam dočtu i jakej byl jako dítě a co na to jeho máma.

 

Přeju nejen Bébelovi, ale všem, kteří si dokázali uchovat kousek toho belmondovskýho srdce, jen to nejlepší!

Mávám na Václavák,
Vaše Brenda V.

 

Určitě si ještě přečtěte o Bolce a její předpubertě v 18 bodech.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Žádný komentář

Napsat komentář